www.naszaziemia.pl - strona Fundacji Nasza Ziemia. Tutaj znajdziesz informacje o realizowanych przez nas programach i projektach, a także ciekawostki związane z ochroną środowiska, przyrody oraz z edukacją ekologiczną.

www.sprzatanieswiata-polska.pl - strona poświęcona flagowej akcji Fundacji Nasza Ziemia - Sprzątanie świata - Polska. Znajdziesz tu sprawozdania z ubiegłych lat akcji, porady, inspiracje i relacje uczestników.

www.recykling.pl - baza wiedzy na temat systemu gospodarowania odpadami, dobre praktyki, inspiracje, relacje i bieżące wydarzenia - wszystko to już za pierwszym kliknięciem w link.

www.klubynaszejziemi.pl - jeśli prowadzisz działania edukacyjne w placówce oświatowej - nie czekaj, tylko załóż Klub Naszej Ziemi. Na stronie znajdziesz wszelkie informacje o tym, jak to zrobić, ale także relacje z działań ponad 100 Klubów w Polsce oraz informacje o działaniach i konkursach tylko dla Klubowiczów.

www.ogrodostojazwierzat.pl - strona poświęcona programowi Ogród Ostoja Zwierząt, w którym tworzymy ogrody w miastach, które przyjazne będą florze i faunie miejskiej. Ciekawe rozwiązania "ogrodowe", ale też informacje o materiałach i działaniach edukacyjnych realizowanych w ramach programu, znajdują się pod tym właśnie linkiem.

Nasz kanał YouTube

Znajdź materiały

Partnerzy

  • nfos92
  • caderalogo
  • helleniccc120x80
NZ

ul. Hoża 3/5
00-528 Warszawa
tel./fax (22) 6228118

e-mail fundacja@naszaziemia.pl

logokolordofinansowanopll